ERKEN BAŞVURU TARİHİ
11 TEMMUZA UZATILMIŞTIR.

Kaydol

Uzun süredir işlem yapmadınız.

Devam etmek istiyorsanız “Devam“ butonuna tıklayınız. Herhangi bir yanıt vermemeniz durumunda 59 sn içerisinde oturumunuz otomatik olarak kapanacaktır.

59
Devam Oturumu Kapat

Uzun süredir işlem yapmadınız.

Uzun süredir işlem yapmadığınız için oturumunuz sonlandırılmıştır.

Kapat

Önemli Tarihler

Design Turkey 2010 Kazananları Ambiente Frankfurt fuarında sergilendi.

Design Turkey 2010 Kazananları Ambiente Frankfurt fuarında sergilendi.

Ambiente Frankfurt Uluslararası Züccaciye Fuarı 1949 yılından bu yana düzenli olarak her yıl gerçekleşmektedir. Tam ismi “Ambiente Uluslararası Züccaciye, Mutfak Eşyaları ve Dekorasyon Fuarı” olarak geçmektedir.  Bu yıl 11.02.2011 - 15.02.2011 tarihleri arasında gerçekleşen Ambiente Frankfurt fuar ile ilgili olarak fuar idaresinin yaptığı açıklamalara göre 2011 yılında 150 ülkeden 144,000 satın almacı firma katılmıştır.

İMMİB 2010 Tasarım Yarışmaları ve Design Turkey 2010 Tasarım Ödüllü Ürünler, Fuarın 3. Holünde 95 m2'lik bir alanda sergilenmiştir. 

İş adamlarının, tasarımcıların ve tasarım meraklılarının ilgi gösterdiği sergiyi fuarın ikinci günü Devlet Bakanı Sayın Zafer Çağlayan, İstanbul Demir ve Demir dışı Metaller Yönetim Kurulu Sayın Tahsin Öztiryaki ve Frankfurt Başkonsolosu Sayın İlhan Saygılı eşliğinde ziyaret ederek ürün ve prototipleri inceledi. Design Turkey 2010 kazananlarından Ambiente Fuarının konusuna uygun olan İyi Tasarım ve Üstün Tasarım Ödülü almış toplam 13 ürün sergilenmiştir. Design Turkey ödülü kazanmış ürünlerle ilgilenen satın almacı firmalara yarışmaya ilişkin kataloglar dağıtılarak üretici firmalara yönlendirmeler gerçekleştirilmiştir.