ERKEN BAŞVURU TARİHİ
11 TEMMUZA UZATILMIŞTIR.

Kaydol

Uzun süredir işlem yapmadınız.

Devam etmek istiyorsanız “Devam“ butonuna tıklayınız. Herhangi bir yanıt vermemeniz durumunda 59 sn içerisinde oturumunuz otomatik olarak kapanacaktır.

59
Devam Oturumu Kapat

Uzun süredir işlem yapmadınız.

Uzun süredir işlem yapmadığınız için oturumunuz sonlandırılmıştır.

Kapat

Design Turkey 2010 Ödüllü Tasarımlar Sergisi Office Expo'da

Design Turkey 2010 Ödüllü Tasarımlar Sergisi Office Expo'da

DESIGN TURKEY 2010 ÖDÜLLÜ TASARIMLAR sergisinin ilki 2011 OFFICEXPO fuarında 1-5 Şubat tarihleri arasında gerçekleşmekte. Sergi açılışına Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, TIM başkan vekilii Tahsin Öztiryaki ve Omsiad Başkanı Ercan Ata katıldılar.

Sn Öztiryaki, açılış konuşmalarında, Design Turkey organizasyonuna ve Tasarımın önemine değindi, üreticileri her 2 yılda bir gerçekleşen Design Turkey ödüllerine katılmaya davet etti. Sergiyi gezen Sn Mehmet Şimşek, Sn Hüseyin Avni Mutlu, Sn Tahsin Öztiryaki ve Sn Ercan Ata'ya sergi hakkında geniş bilgilendirme yapıldı , bu ziyaret basın tarafından da izlendi.

Sergi süresince Design Turkey Ödüllü tasarımcıların “Ödüllü Ürünlerin Tasarım Yolculuğu” sunumları Design Turkey katılımcılarının fuara kattığı önemli renklerden oldu. Ece - Oğuz Yalım, Seyhan Özdemir, Nil Deniz, Derin Sarıyer ve Hasan Mahir Şiranlı Ödüllü ürünlerinin öyküleri ve sunumları 2 Şubat Çarşamba günü gerçekleşti.