ERKEN BAŞVURU TARİHİ
11 TEMMUZA UZATILMIŞTIR.

Kaydol

Uzun süredir işlem yapmadınız.

Devam etmek istiyorsanız “Devam“ butonuna tıklayınız. Herhangi bir yanıt vermemeniz durumunda 59 sn içerisinde oturumunuz otomatik olarak kapanacaktır.

59
Devam Oturumu Kapat

Uzun süredir işlem yapmadınız.

Uzun süredir işlem yapmadığınız için oturumunuz sonlandırılmıştır.

Kapat

Önemli Tarihler

Design Turkey 2021 kazananları belli oldu.

Design Turkey 2021 kazananları belli oldu.

17-18 Aralık 2021 tarihlerinde Haliç Kongre ve Kültür merkezinde T.C. Ticaret Bakanlığı, Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu'nun işbirliği ile 9'uncusu düzenlenen Design Türkiye Endüstriyel Tasarım Ödülleri sahiplerini buldu.

Bu yıl dokuzuncusu düzenlenen Design Türkiye Endüstriyel Tasarım Ödülleri, Türkiye Tasarım Haftası’nın açılış gününde sahiplerini buldu.

TURQUALITY® Programı kapsamında T.C. Ticaret Bakanlığı, Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu'nun işbirliği ile düzenlenen, inovasyon ve markalaşma alanında Türkiye’nin en büyük ödül organizasyonlarından biri olan Design Türkiye Endüstriyel Tasarım Ödülleri, 17-18 Aralık 2021 tarihlerinde Haliç Kongre ve Kültür merkezinde dokuzuncu kez sahiplerini buldu. Türkiye Tasarım Haftası kapsamında gerçekleşen ödül törenine T.C. Ticaret Bakanı Dr. Mehmet Muş ve TİM Başkanı İsmail Gülle başta olmak üzere iş ve tasarım dünyasından çok sayıda önemli isim katıldı. 25 tasarım otoritesinin yer aldığı uluslararası bir jüri tarafından değerlendirilen toplam 233 endüstriyel tasarımdan 8’i Üstün Tasarım, 38’i İyi Tasarım toplam 46 adet ürün ödül aldı.

Bu yıl keynote konuşmacıları arasında World Design Organization (WDO) Başkanı Srini Srinivasan, WDO Yönetim Kurulu Üyesi Thomas Garvey, Mimar ve Tasarımcı Alessandro Colombo gibi tasarım camiasının pek çok duayeni yer aldı.